SHIMANO Hamulec hydrauliczny SLX M7120 tylny czarny 1650 mm przewód + SM-MA-F180P/P2
Ocena
SHIMANO Hamulec hydrauliczny SLX M7120 tylny czarny 1650 mm przewód + SM-MA-F180P/P2 Czytaj więcej
DOSTEPNY 2szt
Expec: Poniedziałek 18.5.2026 − Wtorek 19.5.2026
Numer magazynu: KM7120KRR9SX165
Producent:
Opis(automatyczne tłumaczenie)
Typ: MTB, Celková váha balenia: 390g, Zadná, čierna, One Way Bleeding, Dĺžka hadice: 1650mm, Montáž: Na objímku, Post Mount, Materiál: Hliník / Oceľ
Zobraziť návod k produktu.
Bezpečnostné upozornenie
UPOZORNENIE
NEBEZPEČENSTVO - Nedodržanie pokynov bude mať za následok smrť alebo vážne poranenie.
VÝSTRAHA - Nedodržanie pokynov by mohlo mať za následok smrť alebo vážne poranenie.
VÝSTRAHA
- Pred jazdou na bicykli si vodiči musia zvyknúť na vyšší výkon tejto brzdy.
- 203 mm a 180 mm rotory kotúčových bŕzd poskytujú väčšiu brzdnú silu ako 160 mm rotory kotúčových bŕzd. Ak budete jazdiť na bicykli bez dôkladného oboznámenia sa s brzdnými vlastnosťami, brzdenie môže mať za následok pád z bicykla s možným následkom vážneho poranenia alebo smrteľnej nehody.
- Skontrolujte hrúbku brzdných doštičiek a nepoužívajte ich v prípade, že majú hrúbku 0,5 mm alebo menej. To môže spôsobiť nefunkčnosť bŕzd a viesť k vážnemu zraneniu.
- Nepoužívajte rotor kotúčovej brzdy ak je jeho hrúbka 1,5 mm alebo menej. Nepoužívajte ho tiež v prípade, že je viditeľný hliníkový povrch. Rotor kotúčovej brzdy sa môže zlomiť a viesť k vážnemu zraneniu spôsobenému pádom. Vymeňte rotor kotúčovej brzdy za nový.
UPOZORNENIE
?- Upozornenia ohľadne originálneho minerálneho oleja SHIMANO
? Doba zahrievania
Údaje o výrobcovi
Shimano INC
3-77 Oimatsu-cho, Sakai-ku, Sakai City, Osaka 590-8577, Japan
Číslo telefónu: +81-72-223-3210 / FAX:+81-72-223-3258
WEB: shimano.com
Email: contactshimano@shimano-eu.com
Zástupca pre EÚ:
Shimano Europe BV
High Tech Campus 92, 5656 AG Eindhoven, the Netherlands
Tel: +31-40-2612222
WEB: shimano.com
EU kontakt: https://bike.shimano.com/information/distributors-list.html
Parametry
Kategorie: MTB
Umiejscowienie: Tylne
Montaż hamulca: Post Mount
Technologia hamulców: Hydrauliczne
Przeznaczenie hamulca: MTB